Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

TRN Reklam Elektronik Tıbbi Cihazlar ve Medikal Ürünler Tic. Ltd. Şti, genç ve dinamik kadrosuyla; Reklam, Tıbbi Cihazlar, İş Güvenliği Danışmanlığı, İş güvenliği ekipmanları ve İş Kıyafetleri, Medikal Tekstil, Dezenfektan ve Kişisel Bakım Ürünleri alanlarında en iyi ve hızlı şekilde hizmet vermektedir.
TRN Reklam Elektronik Tıbbi Cihazlar ve Medikal Ürünler Tic. Ltd. Şti teknoloji dünyasında içinde bulunduğu sektörlerle ilgili her türlü gelişimi yakından takip etmektedir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız Reklam ve promosyon alanında kurumsal kimlikten, web tasarım, mobil uygulama, fuar desteği ve promosyonlarına kadar bütün alana hâkim hizmet vermektedir. Elektronik olarak; birçok yenilikçi ürünün Türkiye pazarına kazandırılmasında ithalatını gerçekleştirerek hizmet vermektedir. Firmamız İş Güvenliği konusunda deneyimli çalışanlarıyla danışmanlık, iş güvenliği donanım tedariki ve iş kıyafetleri tasarımı – imalatı olarak hizmet vermektedir.

 
Tıbbi Cihazlar olarak firmamız dünyada sağlık sektöründe ciddi bir yere sahip olan HRA markasının Türkiye tek yetkili distribütörüdür. HRA ile yapılan bu iş birlikteliğiyle Türkiye Sağlık sektöründe faaliyet gösteren birçok hastanede görüntüleme cihazlarımızın ortak işletmesi, satışı ve satış sonrası servisi ile hizmet vermekteyiz. Firmamız Medikal Tekstil alanında, ISO 13485:2016 ve ISO 9001:2015 standartlarına uygun cerrahi maske, tek kullanımlık koruyucu tulumlar, tek kullanımlık cerrah ve ziyaretçi önlükleri, bone, galoş, siperlik, vb. ürünlerin imalatını yapmaktadır. TRN markası ile dünya pazarında, bu ürünlerin 27 ülkeye ihracatını sağlayan firmamız gerek ürünlerin kalitesi gerek hızı ile kendine ciddi yer edinmiştir.

 
Firmamız yapmış olduğu üretim, ithalat ve ihracatlar ile dünya ve ülkemiz ekonomisinde kendine ciddi yer edinmiş olan firmalarla çözüm ortaklığı yapmaktadır. Bizi tercih ettiğinizde, işi uzman ellere teslim etmenin rahatlığını yaşayacaksınız